Jørgine Myrvang vant robotstøvsuger

Vant hovedgevinsten

Publisert av Anne Marie Skinnes Lie 27.03.2022. Sist oppdatert 26.03.2022.

Jørgine Myrvang vant hovedgevinsten i Hedalen helselag sin utlodning. Kjell Berg fra styret overrekker her robotstøvsugeren.

Trekningen foregikk sist mandag på et godt besøkt årsmøte. Loddsalget innbrakte nesten kr 28 000, som vil bli brukt til aktiviteter og drift av Kroken. Helselaget takker for god støtte. Vi håper på tradisjonell 13. dagsbasar først i januar, etter to år med avlysning.

Årsmøtet

Kasserer Ola Einar Grøv ledet årsmøtet. Svein Harald takket for seg etter mange år som leder, men fortsetter i styret. Berit Haga Bakke er ny i styret, Anne Aabye Fossholt ønsket avløsning.  

Anne Marie Skinnes Lie ble ny leder. Bilder fra året som gikk, viser at vi tross pandemi, har gjennomført de fleste aktivitetene vi hadde planlagt. Årsmelding, protokoll fra årsmøtet og aktivitetsplan er lagt ut på helselagets side her på hedalen.no.

Kurset i mobil- og databruk er utsatt til høsten. Det gjør vi fordi det er mye koronasmitte i bygda nå, og så trur vi folk heller vil nyte vår- og sommermånedene først.

Les også..

Cato Skimten Storengen. Foto: Vibeke Oddvik i Lokalradioene i Innlandet

To innslag om kulturfestivalen på Lokalradioene i Innlandet

– Lokalradioene i Innlandet har laget tre saker fra Hedalen, ...
Kari-Anne Jønnes. Foto: Vidar Riseng

Ingen kjenner Oppland bedre

YTRING: Når du skal stemme i høst, og tenker over ...
Hedalen kulturfestival 2025

Hedalen Kulturfestival 2025

BEKJENTGJØRELSE: 1.–3. august går Hedalen Kulturfestival igjen av stabelen. Festivalen ...

Folkemusikk og dans på Bautahaugen

Fredag 18. juli arrangerte Valdresmusea eit folkemusikkprogram med spel og ...
Hedalen kulturfestival 2025

«Memento Mor di» med Åsgårdsreia teaterlag

KUNNGJERING: Det er no sett opp ei ekstra framsyning av ...
Vannverket i Hedalen Foto: Arne G. Perlestenbakken

Overskred fluorgrensene i mange år – slipper påtale

Politimesteren i Innlandet har gitt påtaleunnlatelse etter svikt i drikkevannsleveranse ...