Korona

Omikronsmitte i Sør-Aurdal

Publisert av Sør-Aurdal kommune 28.12.2021. Sist oppdatert 02.01.2022.

28.12.: Det er de siste dagene flere som har testet positivt på hurtigtester i tillegg til de som har testet positivt på pcr-tester.

Det er påvist smitte blant ansatte i 2. etasje på Sør-Aurdalsheimen. Samtlige ansatte testes nå med hurtigtester hver dag før de kommer på jobb, foreløpig fram til mandag.

Det er per i dag ikke registrert smitte blant beboere på sykehjemmet. De berørte avdelingene er stengt for besøkende. 

Ellers i kommunen er det noe spredt smitte med ukjent smittevei, og det er bekreftet smitte med omikron. 

Vi oppfordrer alle til å holde avstand og begrense antall nærkontakter. 

Les også..

Fekjær psykiatriske senter

Stiftelsen Fekjær – Fekjær psykiatriske senter søker spesialsykepleier innen psykisk helse eller rus / vernepleier og sosionom

STILLINGSANNONSE: Fekjær psykiatriske senter (FPS) er en stiftelse innen spesialisthelsetjenesten. ...
HIL-logo

HØSTDUGNAD lørdag 25. oktober kl. 12.00

BEKJENTGJØRELSE: Vi rydder bort sommeren og gjør oss klar for ...
Fossbrøtta

Elva som renner gjennom Hedalen?

Visste du at elva gjennom Hedalen har hele fire offisielle ...
Foto: Arne G. Perlestenbakken

Hedalen.no i 2023

2023 ble et år rikt på små og store begivenheter ...
Hedalen kirkesogn

Stadnamn i Hedalen

I ein serie artiklar vil Hedalen.no setje søkjelys på nokre ...
Hedalen ungdomslag

Halloween Party

BEKJENTGJØRELSE: HUL inviterer til Halloween Party på Lokalet lørdag 1. ...