Løypekjøringa starter gjerne tidlig på morgenen.

Løypebidrag

Publisert av Helga Perlestenbakken 27.02.2023. Sist oppdatert 27.02.2023.

Det er flotte forhold i fjellet, mye snø og gode skiløyper, men heller ikke i år snør det skispor. Løypekjørerne har stått på og  kjørt mange turer i mye og tung snø denne vinteren. Da går det med mye drivstoff, og dieselprisen har som alle vet, økt mye det siste året. Løypelaget vil derfor minne om årets løypebidrag. 

Det er mange som allerede har betalt årets bidrag, men vi ligger et godt stykke bak tidligere års innbetaling, så vi håper på et oppsving av innbetalinger nå når vi går mot vinterferietid og forhåpentligvis fantastiske forhold i fjellet.

Anbefalt løypebidrag er kr 1 200, men vi er glade for alle bidrag, både høyere og lavere beløp. Løypebidrag innbetales til

Kto.: 6185.05.30490  eller

Vippsnr.: 79630

Medlemskap

Løypelaget ønsker seg også flere medlemmer. Medlemskapet innebærer at du kjøper et medlemsbevis og betaler et engangsbeløp på kr 3 000.

Medlemskap tegnes ved at du betaler kr 3 000 til kto.: 6185.05.30490 og merker innbetalingen med navn, adresse og gjerne epostadresse.  Send gjerne samtidig også en epost til loypelag@hedalen.no.

Les også..

Vassfaret. Foto: Arne Nævra

Villmarkskveld på Lokalet

Det ble villmarkssus i Nordre Hedalen forsamlingshus fredag kveld, da ...
Hedalen helselag ny logo

Bli med på slektsgranskning

BEKJENTGJØRELSE: Torsdag 12. februar på Kroken kl. 10.00-13.00 Har du ...
Kommunedirektør Øivind Næss Foto: Arne G. Perlestenbakken

Øivind Næss på plass

57 år gamle Øivind Næss tiltrådte som kommunedirektør i Sør-Aurdal ...

Bygdekino – torsdag 12. februar

BEKJENTGJØRELSE: Hedalen Ungdomslag ønsker velkommen til bygdekino på Nordre Lokalet ...
Klikkbar logo til Hedda Hytter

Åpen dag hos Hedda Hytter

ANNONSE: Fredag 20. februar har vi åpen dag i Hedalen. ...
Flere slike utbedringer nord for Hedalen stavkirke

To fylkesveger i Sør-Aurdal får utbedring i ny fylkesvegplan

Innlandet fylkeskommune har vedtatt Handlingsprogram for fylkesveger 2026–2029. For Sør-Aurdal ...