Svømmehallen i Bagn

Seniorsvømming høsten 2025

Publisert av Arne Heimestøl 27.08.2025. Sist oppdatert 25.08.2025.

Fredag 29. august starter seniorsvømminga opp igjen i Sør-Aurdalshallen. Hver økt varer fra 10.15–11.45 og gjelder for alle fredager, unntatt 10. oktober, til og med 12. desember.

Det er eldrerådet ved Erik Råheim og Rolf Gunnar Olsen som tilrettelegger tilbudet.

Gunvor Heiene
Gunvor Heiene

– Endelig! På fredag starter seniorsvømminga opp igjen etter at svømmehallen har vært stengt i hele sommer. Det skal bli godt å komme i gang igjen med bassengtrening. Det gjør godt for både kropp og sjel, sier Gunvor Heiene.

– Jeg har deltatt på seniorsvømminga så lenge tilbudet har vært der og vil berømme kommunen for å stille hallen til disposisjon for sin eldre befolkning. Slik kan vi holde oss friske og greie oss sjøl lenger. Men mest av alt må jeg beundre og takke Rolf Gunnar Olsen og Erik Råheim som stiller opp som frivillige badevakter hver eneste fredag. HURRA for dem!

Busstilbud

Det går buss fra Hedalen barne- og ungdomsskole til Bagn kl. 09.15 på fredager. Bussen returnerer fra Bagn til Hedalen kl. 13.00.

Terje Skoglund

Les også..

HIL-logo

Fotballkamper denne uka

BEKJENTGJØRELSE: Det blir spilt en rekke kamper på Hedalen stadion ...

Iren Reppen gjester Hedalen med hyllest til Terje Nilsen

Hedalen Kulturforum inviterer til høstkonsert på Nordre Hedalen forsamlingshus lørdag ...

Barnedåp – Ulrik

Søndag 24. august ble Ulrik døpt i Hedalen stavkirke. Bildene ...

Barnedåp – Martin

Søndag 24. august ble Martin døpt i Hedalen stavkirke. Bildene ...

Barnedåp – Eivor

Søndag 24. august ble Eivor døpt i Hedalen stavkirke. Bildene ...
Ny logo historielaget

Sør-Aurdal Historielag inviterer til tur fredag 5. september 2025

KUNNGJERING: Turen går til vakre Vang med besøk til bl.a. ...