Tingvoll

God skatteinngang

Publisert av Arne Heimestøl 16.12.2023. Sist oppdatert 14.12.2023.

– Ut fra siste prognose fra KS er det forventet at Sør-Aurdal kommune får ca. 2 millioner kroner mer i skatteinntekter enn budsjettet for 2023 skulle tilsi. Men husk at skatt og ramme ses i sammen, så resultatet av dette er ikke klart før i februar. Dette opplyser økonomisjef Gry Langedrag Engelsen.

I tertialrapporten som ble behandlet i kommunestyret 9. november, leser vi at etter 2. tertial (de åtte første månedene i budsjettåret) lå det an til et prognostisert mindreforforbruk på 775 000 kr ved årets slutt.

Les også..

Fekjær psykiatriske senter

Stiftelsen Fekjær – Fekjær psykiatriske senter søker spesialsykepleier innen psykisk helse eller rus / vernepleier og sosionom

STILLINGSANNONSE: Fekjær psykiatriske senter (FPS) er en stiftelse innen spesialisthelsetjenesten. ...
HIL-logo

HØSTDUGNAD lørdag 25. oktober kl. 12.00

BEKJENTGJØRELSE: Vi rydder bort sommeren og gjør oss klar for ...
Fossbrøtta

Elva som renner gjennom Hedalen?

Visste du at elva gjennom Hedalen har hele fire offisielle ...
Foto: Arne G. Perlestenbakken

Hedalen.no i 2023

2023 ble et år rikt på små og store begivenheter ...
Hedalen kirkesogn

Stadnamn i Hedalen

I ein serie artiklar vil Hedalen.no setje søkjelys på nokre ...
Hedalen ungdomslag

Halloween Party

BEKJENTGJØRELSE: HUL inviterer til Halloween Party på Lokalet lørdag 1. ...