Løypekjøringa starter gjerne tidlig på morgenen.

Løypebidrag

Publisert av Helga Perlestenbakken 27.02.2023. Sist oppdatert 27.02.2023.

Det er flotte forhold i fjellet, mye snø og gode skiløyper, men heller ikke i år snør det skispor. Løypekjørerne har stått på og  kjørt mange turer i mye og tung snø denne vinteren. Da går det med mye drivstoff, og dieselprisen har som alle vet, økt mye det siste året. Løypelaget vil derfor minne om årets løypebidrag. 

Det er mange som allerede har betalt årets bidrag, men vi ligger et godt stykke bak tidligere års innbetaling, så vi håper på et oppsving av innbetalinger nå når vi går mot vinterferietid og forhåpentligvis fantastiske forhold i fjellet.

Anbefalt løypebidrag er kr 1 200, men vi er glade for alle bidrag, både høyere og lavere beløp. Løypebidrag innbetales til

Kto.: 6185.05.30490  eller

Vippsnr.: 79630

Medlemskap

Løypelaget ønsker seg også flere medlemmer. Medlemskapet innebærer at du kjøper et medlemsbevis og betaler et engangsbeløp på kr 3 000.

Medlemskap tegnes ved at du betaler kr 3 000 til kto.: 6185.05.30490 og merker innbetalingen med navn, adresse og gjerne epostadresse.  Send gjerne samtidig også en epost til loypelag@hedalen.no.

Les også..

Jannicke Hexum Foto: Arne Heimestøl

Omvisning i kirka

ANNONSE: Hedalen stavkirke er åpen for omvisning i perioden 29. ...
Logoen til Bautahaugens Venner

Bautahaugen lørdag 5. juli

BEKJENTGJØRELSE: I sommer kretser temalørdagene rundt utstillinga «SAU. Livredder gjennom ...
Bjørg taler

Bautahaugen åpnet sommersesongen med sau i sentrum

Sommersesongen på Bautahaugen samlinger i Hedalen ble offisielt åpnet sist ...
Kari-Anne Jønnes Foto: Marianne Gunnerud, Høyre

Skattekutt, rettferdighet og forutsigbarhet

YTRING: Høyre vil at du skal få beholde mer av ...
Kommunestyret

Habilitetssak går videre til Statsforvalteren

Saken startet som en diskusjon om kjøp av eiendommen gnr. ...
Kvilestein Foto: Jahn Børe Jahnsen

Steinar i Hedalen

Eg driv og samlar info om store steinar i Valdres, ...