Nordre Lokalet. Foto: Eivind Olmhus

Julekabaret

Publisert av Anne Mathea Digene 23.12.2021. Sist oppdatert 22.12.2021.

På grunn av høstens koronasituasjon ble ungdomslagets juleforestilling omgjort til en julekabaret som vises på Hedalen.no.

Tross en uforutsigbar høst har vi sammen holdt motet, teatergleden og engasjementet oppe! Takk til aktørene og aktørenes foreldre. Takk til Eivind Olmhus som har hjulpet oss med å filme innslagene. Og takk til redaktør Arne som legger godt til rette for at vi får vist noe av det vi har øvd på i høst.

Ungdomslaget har ikke hatt inntjening på billettssalg til forestilling i år. Vi legger derfor ved Vipps-nummer på videoen, og hadde satt pris på om du ville gitt et bidrag. 

God fornøyelse, hilsen oss alle!

Video: Eivind Olmhus
Jokkum (Ole Alvar Lykke Larsen), Ekspedisjonssjef (Nils Amundsplass) og Glupe Gløgg (Bodil Øyhus Phil). Video: Eivind Olmhus

Les også..

Kommunestyret

Kommunestyresak får etterspill

Sør-Aurdal kommunestyre behandlet 22. mai 2025 sak 034/25 om kjøp ...
Hedalen G 13

– Et samlingspunkt som bidrar til fellesskap og trivsel i hele bygda

Hedalen IL har en stolt tradisjon innen fotball, og sporten ...

Velkommen til verden!

08.05.25 kom Eivor til verden på Ringerike sykehus. Sigurd og ...
Sørgarden

Historisk tilbakeblikk på Sørgarden, gnr. 76 bnr. 6

Åsli ligger lengst nord og øverst i Hedalen. Her finner ...
Skjermtrestillingshogst. Foto: Tor Kristian Stugård

Nortømmer styrker tilstedeværelsen i Valdres

Tor Kristian Stugård fra Nortømmer AS har blitt aktiv virkesinnkjøper ...